Borgå

Asiakaspalvelu avoinna:
ma, ti, ke ja to 16.30–19
Muina aikoina sop. mukaan

Henkilökunta

Sanna Tolonen

Keskusvastaava, Servicerådgivare, Personal Trainer, Instruktör

0400 375 240
sanna.tolonen@ladyline.fi

Erja Hytönen (äitiyslomalla)

Servicerådgivare, Personal Trainer

0400 385 258
erja.hytonen@ladyline.fi

Anu Jaakkola

Instruktör, Toimitusjohtaja

anu.jaakkola@ladyline.fi

Malin Havila

Personal Trainer

040 610 8838
malin.havila@ladyline.fi

Emilia Juntunen

Instruktör

emilia.juntunen@ladyline.fi

Nanna Vakkuri

Instruktör

Kirsi Parviainen

Instruktör

Karoliina Slotte

Instruktör

Laura Tervo

Instruktör

Katri Koskinen

Instruktör

Pinja Rusu

Instruktör

LadyLine lastentunnit -ohjaaja, Ilmajoogaohjaaja

Suvi Voutilainen

Asiakaspalvelu

Tiina Kovalainen

Kuntosaliohjaaja, Personal Trainer

tiina.kovalainen@ladyline.fi

Janette Himmanen

Asiakaspalvelu

Joel Beltre

Personal Trainer

joel.beltre@ladyline.fi

Sari Päivärinta

Asiakaspalvelu

Paula Kaskimaa

Instruktör

Päivi Toivola

Instruktör