Porvoo

ma–su 6–23
Asiakaspalvelu avoinna
ma–to klo 15–19.30
la 10–13

Henkilökunta

Jenny Takkinen

Personal Trainer

jenny.takkinen@easyfit.fi

Sanna Tolonen

Palveluneuvoja, Personal Trainer, Ryhmäliikuntaohjaaja

0400 375240
sanna.tolonen@ladyline.fi

Saija Koivuniemi

Personal Trainer, Fysioterapeutti

saija.koivuniemi@ladyline.fi


Fysio trainer

Tiina Kovalainen

Kuntosaliohjaaja, Personal Trainer

tiina.kovalainen@ladyline.fi

Tiina Poranen

Personal Trainer

tiina.poranen@ladyline.fi

Erja Hytönen

Personal Trainer

0400 385 258
erja.hytonen@ladyline.fi

Anu Jaakkola

Ryhmäliikuntaohjaaja, Toimitusjohtaja

anu.jaakkola@ladyline.fi

Nanna Vakkuri

Ryhmäliikuntaohjaaja

Kirsi Toivola

Ryhmäliikuntaohjaaja

Karoliina Slotte

Ryhmäliikuntaohjaaja

Laura Tervo

Ryhmäliikuntaohjaaja

Daniela Forsström

Ryhmäliikuntaohjaaja

LadyLine lastentunnit - ohjaaja

Anna Asikainen

Asiakaspalvelu

Katri Koskinen

Ryhmäliikuntaohjaaja

Tiia Ranto

Asiakaspalvelu

Pinja Hakli

Ryhmäliikuntaohjaaja

LadyLine lastentunnit -ohjaaja, Ilmajoogaohjaaja

Sanna Hapuoja

Ryhmäliikuntaohjaaja

Meeri Piispa

Ryhmäliikuntaohjaaja

Päivi Toivola

Ryhmäliikuntaohjaaja

Ida Jokinen

Asiakaspalvelu