Tärkeä – LadyLine-keskusten koronavirustiedote – lue lisää...

Porvoo

ma 16-19, ti 12–14
ke 16.30–19.30, to 16–18.15

Kuntoiluajat ajanvarauksella
Varaa aika

Henkilökunta

Sanna Tolonen

Palveluneuvoja, Personal Trainer, Ryhmäliikuntaohjaaja

0400 375 240
sanna.tolonen@ladyline.fi

Erja Hytönen

Personal Trainer

0400 385 258
erja.hytonen@ladyline.fi

Anu Jaakkola

Ryhmäliikuntaohjaaja, Toimitusjohtaja

anu.jaakkola@ladyline.fi

Malin Havila

Personal Trainer

040 610 8838
malin.havila@ladyline.fi

Emilia Juntunen

Kuntosaliohjaaja, Personal Trainer, Ryhmäliikuntaohjaaja

emilia.juntunen@ladyline.fi

Nanna Vakkuri

Ryhmäliikuntaohjaaja

Kirsi Toivola

Ryhmäliikuntaohjaaja

Karoliina Slotte

Ryhmäliikuntaohjaaja

Laura Tervo

Ryhmäliikuntaohjaaja

Daniela Forsström

Ryhmäliikuntaohjaaja

LadyLine lastentunnit - ohjaaja

Anna Asikainen

Asiakaspalvelu

Katri Koskinen

Ryhmäliikuntaohjaaja

Tiia Ranto

Asiakaspalvelu

Pinja Hakli

Ryhmäliikuntaohjaaja

LadyLine lastentunnit -ohjaaja, Ilmajoogaohjaaja

Sanna Hapuoja

Ryhmäliikuntaohjaaja

Tiina Kovalainen

Kuntosaliohjaaja, Personal Trainer

tiina.kovalainen@ladyline.fi

Saija Koivuniemi

Personal Trainer

saija.koivuniemi@ladyline.fi


Fysio trainer

Meeri Piispa

Ryhmäliikuntaohjaaja

Päivi Toivola

Ryhmäliikuntaohjaaja