Porvoo

ma–su 6–23
Asiakaspalvelu avoinna
ma, ti ja to 17.30–19.30
muina aikoina sopimuksen mukaan

Henkilökunta

Sanna Tolonen

Asiakaspalveluvastaava, Keskusvastaava, Palveluneuvoja, Personal Trainer, Ryhmäliikuntaohjaaja

0400 375240
sanna.tolonen@ladyline.fi

Erja Hytönen

Personal Trainer

0400 385 258
erja.hytonen@ladyline.fi

Linda Weckström

Personal Trainer, Ryhmäliikuntaohjaaja

linda.weckstrom@easyfit.fi

Malin Havila

Personal Trainer

0406108838
malin.havila@ladyline.fi

Emilia Juntunen

Personal Trainer, Ryhmäliikuntaohjaaja

emilia.juntunen@ladyline.fi

Tiina Kovalainen

Kuntosaliohjaaja, Personal Trainer

tiina.kovalainen@ladyline.fi

Saija Koivuniemi

Personal Trainer, Fysioterapeutti

saija.koivuniemi@ladyline.fi


Fysio trainer

Anu Jaakkola

Ryhmäliikuntaohjaaja, Toimitusjohtaja

anu.jaakkola@ladyline.fi

Nanna Vakkuri

Ryhmäliikuntaohjaaja

Kirsi Toivola

Ryhmäliikuntaohjaaja

Karoliina Slotte

Ryhmäliikuntaohjaaja

Laura Tervo

Ryhmäliikuntaohjaaja

Katri Koskinen

Ryhmäliikuntaohjaaja

Pinja Rusu

Ryhmäliikuntaohjaaja

LadyLine lastentunnit -ohjaaja, Ilmajoogaohjaaja

Meeri Piispa

Ryhmäliikuntaohjaaja

Päivi Toivola

Ryhmäliikuntaohjaaja
Lue lisää!