Porvoo

ma–su 6–23
Asiakaspalvelu avoinna
ma–to klo 16–19.30
la 10–13

Ryhmäliikunnan aikataulu päivittyy 2.1.2017

28.12.2016 21:20

Uusi aikataulu alkaa 2.1. Kysyimme teiltä toiveita tulevalle ja miten aikataulu on palvellut. Saimme valtavasti vastauksia ja niitä hyödyntäen olemme suunnitelleet kevään 2017 aikataulun ryhmäliikunnalle. Toivomme että yhä löydät sopivan tunnin ja ehdit jumpalle 2 kertaa viikossa, kaikki sitä enemmän on plussaa sinulle ja saa meidät hymyilemään! Klikkaa otsikkoa ja katso aikataulu.

MAANANTAI

10.35 BODYPUMP® 60
11.45 Ladyt 60
12.50 Virtuaalitunti™ Venyttely 30
17.10 Lastentunti Voimistelu 5-7v 45
Lastentunnit alkavat 9.1.2017
17.20 RVP™ 30                     
18.00 Lastentunti voimistelu 6-8v 45       
Lastentunnit alkavat 9.1.2017      
18.00 SH’BAM® 45                
18.00 GRIT®™ Strength 30     
18.30 Lady IISEE Power 30      
19.05 Lady Step 30                
19.05 Lämpö Jooga 45           
20.00 Fitness Pilates 45         
20.00 Ilmajooga 45               

EasyFit
18.00 BODYPUMP 60             
19.05 Venyttely 30                

TIISTAI

08.20 Virtuaalitunti™ Lady Girya 30
09.00 BODYBALANCE® 60     
10.30 Ilmajooga 45                
14.00 Virtuaalitunti™ Lady Jooga 30
14.40 Virtuaalitunti™ NHS 30
17.15 Ilmajooga 45                 
18.10 BODYCOMBAT® 60       
19.15 Lady Flexi 30                
19.15 IISEE Power™ 30           
19.50 KIINTEYTYS 30                                   
19.50 NHS 30                       
20.20 Lämpö Venyttely 30     

EasyFit
18.00 BODYPUMP® 60       
18.15 Sisäpyöräily 45    

KESKIVIIKKO

07.15 BODYPUMP® Virtual 30
10.30 Ladyt Kiertoharjoittelu kuntosalilla 45
11.20 Virtuaalitunti™ NHS 30
12.05 CXWORX® Virtual 30     
17.00 LAVIS® lavatanssijumppa 45                 
17.50 Fitness Pilates 45
18.05 Lady Girya 30               
18.05 Lady IISEE Power™ 30
18.40 RVP™ 30
18.40 GRIT Strength 30          
19.15 BODYPUMP® 60            
19.15 Lämpö Jooga 60           

EasyFit
18.15 RVP 30                        
18.45 Kiinteytys 30                       
 

TORSTAI

10.15 Ladyt 60                      
11.20 Lady Flexi Kotiäitijumppa 30
12.00 Virtuaalitunti™ RVP 30
17.00 KIINTEYTYS 30             
17.30 LadyLine lastentunti 3-4v 40
Lastentunnit alkavat 9.1.2017
17.35 Lady Step 30                
18.20 LadyLine lastentunti 4-7v 45                
Lastentunnit alkavat 9.1.2017
18.20 Ilmajooga 45                
18.20 SH’BAM® 45                
19.15 BODYBALANCE® 60       

EasyFit
17.00 BODYPUMP® 60           
18.15 Shape&Go 45                

PERJANTAI

09.00 RVP™ Kotiäitijumppa 30
09.30 Lämpö Venyttely 30     
15.20 Virtuaalitunti™ RVP 30
16.00 Lady IISEE Power™ 30   
16.35 KIINTEYTYS 30                                   

LAUANTAI

10.45 BODYCOMBAT® 45       
11.00 Lady Girya 30               
11.35 RVP™ 30                      
12.10 NHS 30                        
12.40 Lämpö venyttely           
14.30 CXWORX® Virtual 30
15.10 BODYBALANCE® Virtual 30

EasyFit
9.30 BODYPUMP® 60


SUNNUNTAI

10.00 BODYPUMP® Virtual 30
10.40 BODYBALANCE® Virtual 30
15.55 CXWORX® Virtual 30
16.30 BODYPUMP® 60           
17.40 BODYBALANCE® 60