Porvoo

ma–su 6–23
Asiakaspalvelu avoinna
ma–to klo 15–19.30
la 10–13

Ryhmäliikunnan aikataulu päivittyy 2.1.2015 alkaen

22.12.2014 15:35

Aikataulun saat vastaanotosta. Viikko-ohjelma on päivitetty.

LadyLine Porvoo ryhmäliikunta

KEVÄT 2.1.2015 alkaen

 

MAANANTAI

10.35 BODYPUMP® 60

11.45 Ladyt 60

12.50 Virtuaalitunti™ Venyttely 30

13.30-15.30 Kotiäitijumppa-aika

17.00 BODYPUMP® 60

17.30 RPM® 50

18.10 SH’BAM® 45

18.20 LadyLine lastentunti 5-7v

18.25 RVP™ 30

19.00 Lady IISEE 30

19.00 GRIT™ Strength 30

19.00 Fitness Pilates 45

19.50 Lämpö Jooga 60

 

TIISTAI

08.20 Virtuaalitunti™ Lady Girya 30

09.00 BODYBALANCE® 60

11.00-14.00 Kotiäitijumppa-aika

14.00 Virtuaalitunti™ Jooga Kotiäitijumppa 30

14.40 Virtuaalitunti™ NHS Kotiäitijumppa 30

17.00 SH’BAM® 30

17.35 BODYBALANCE® 30

18.10 BODYCOMBAT® 60

19.15 Lady Flexi 30

19.15 IISEE Power™ 30

19.50 Korsetti 30

19.50 NHS 30

20.20 Lämpö Venyttely 30

 

KESKIVIIKKO

7.15   BODYPUMP® Virtual 30    

10.30 Ladyt Kiertoharjoittelu kuntosalilla 60

11.00-15.00 Kotiäitijumppa-aika

11.30 LadyIISEE 30

12.05 RVP™ Kotiäitijumppa 30

17.00 Fitness Pilates 55

17.00 IISEE Power™ 45

17.55 LadyLine lastentunti 3-4v

18.00 Lady Girya 30

18.00 RPM® 50

18.30 RVP™ 30

18.00 Lämpö Lady Jooga 60

19.10 BODYPUMP® 60

 

TORSTAI

10.00 Ladyt 60 

11.00 Lady Flexi Kotiäitijumppa30                          

11.40 Virtuaalitunti™ RVP Kotiäitijumppa 30

12.15-13.00 Kotiäitijumppa-aika

17.15 BODYPUMP® 30

17.55 Korsetti 30

17.55 Lady Step 30

18.25 LadyLine lastentunti 4-6v

18.30 GRIT®™ Strength 30

18.30 SH’BAM® 45

19.20 BODYBALANCE® 60

 

 

PERJANTAI

09.00 RVP™ 30                                                                                        

09.30 Lämpö Venyttely 30

11.00-14.30 Kotiäitijumppa-aika

16.00 IISEE Power™ 30

16.40 BODYPUMP® 30

16.40 RVP™ 30

17.20 BODYCOMBAT® 30

 

LAUANTAI

10.30 Bailamama® Kurssi

11.00 Lady Girya 30

11.40 RVP™ 30

12.15 NHS 30

12.45 Lämpö Venyttely 30

14.30 CXWORX® Virtual Kotiäitijumppa 30

15.10 BODYBALANCE® Virtual Kotiäitijumppa 30

 

SUNNUNTAI

10.00 BODYPUMP® Virtual 30
10.40 BODYBALANCE® Virtual 30

15.20 LadyIISEE 30

15.55 RVP™ 30

15.55 CXWORX® Virtual 30

16.30 BODYPUMP® 60

17.40 BODYBALANCE® 60