Porvoo

ma–su 6–23
Asiakaspalvelu avoinna
ma 16.30–19.30
ke 16.30–19.30
to 16.30–19.30
muina aikoina sopimuksen mukaan

Ryhmäliikunnan aikataulu päivittyy 18.5.2015

11.5.2015 22:34

Aikataulussa muutoksia kesäajalle. LadyLine puistojumppa, uutuustunti Rullailu, tutut ja ihanat tunnit. Katso aikataulu klikkaamalla otsikkoa. Paperiversiot saapuvat painosta loppuviikon aikana.

LadyLine Porvoo ryhmäliikunta

18.5.2015 alkaen

 

MAANANTAI

10.35 BODYPUMP® 60

11.45 Ladyt 60

12.50 Virtuaalitunti™ Venyttely 30

13.30-15.30 Kotiäitijumppa-aika

17.00 BODYPUMP® 60

17.30 RPM® 50

18.10 SH’BAM® 45

18.15 EasyFit Kahvakuula 30

18.25 RVP™ 30

19.00 Lady IISEE 30

19.00 Fitness Pilates 45

19.50 Lämpö Jooga 60

 

TIISTAI

08.20 Virtuaalitunti™ Lady Girya 30

09.00 BODYBALANCE® 60

Pallokentän kaukalo 23.6.-28.7.

11.00-14.00 Kotiäitijumppa-aika

14.00 Virtuaalitunti™ Jooga 30

14.40 Virtuaalitunti™ NHS 30

17.10 EasyFit Sisäpyöräily 50

18.10 BODYCOMBAT® 60

18.30 EasyFit BODYPUMP® 60

19.15 Lady Flexi 30

19.15 IISEE Power™ 30

19.50 Korsetti 30

19.50 NHS 30

20.20 Lämpö Venyttely 30

 

KESKIVIIKKO

7.15   BODYPUMP® Virtual 30    

10.00 Ladyt Kiertoharjoittelu kuntosalilla 50

11.00 NHS 30

11.00-15.00 Kotiäitijumppa-aika

11.30 IISEE Power™ 30

12.05 CXWORX Virtual 30

17.00 Fitness Pilates 55

17.00 IISEE Power™ 45

18.00 LadyLine Puistojumppa

18.00 Lady Girya 30

18.30 RVP™ 30

19.10 BODYPUMP® 60

19.10 NHS ja Rullailu 60

 

TORSTAI

10.00 Ladyt 60 

11.05 Lady Flexi Kotiäitijumppa30                          

11.40 Virtuaalitunti™ RVP Kotiäitijumppa 30

12.15-13.00 Kotiäitijumppa-aika

17.00 EasyFit BODYPUMP® 60

17.00 BODYPUMP® 30

17.35 Korsetti 30

18.10 Lady Step 30

18.45 GRIT®™ Strength 30

18.45 SH’BAM® 45

19.40 BODYBALANCE® 60

 

PERJANTAI

09.00 RVP™ Kotiäitijumppa 30                                                                                          

09.30 Lämpö Venyttely 30

11.00-14.30 Kotiäitijumppa-aika

16.00 IISEE Power™ 30

16.40 Lady Girya 30

17.20 Rullailu 30

 

LAUANTAI

11.00 Lady Girya 30

11.40 RVP™ 30

12.15 NHS 30

12.45 Lämpö Venyttely 30

14.30 CXWORX® Virtual Kotiäitijumppa 30

15.10 BODYBALANCE® Virtual Kotiäitijumppa 30

 

SUNNUNTAI

10.00 BODYPUMP® Virtual 30
10.40 BODYBALANCE® Virtual 30

15.20 IISEE Power™ 30

15.55 RVP™ 30

15.55 CXWORX® Virtual 30

16.30 BODYPUMP® 60

17.40 BODYBALANCE® 60

UUTUUS

Rullailu

Rullailu on tunti, jossa hierot pehmytkudoksia ja lihaksia putkirullan avulla. Rulla asetetaan lattialle ja lihasryhmiä hierotaan sen päällä omaa kehonpainoa apuna käyttäen. Kehonhuoltoa. 30min

Lue lisää!
Lue lisää!
Lue lisää!
Lue lisää!