Porvoo

ma–su 6–23
Asiakaspalvelu avoinna
ma 16.30–19.30
ke 16.30–19.30
to 16–18

Ryhmäliikunnan aikataulu 4.6.2018 alkaen

14.5.2018 15:05

LadyLinen kesä on monipuolista jumppaa ja kuntoilua. Klikkaa otsikkoa ja katso 4.6. alkava aikataulu.

LadyLine Porvoo
Ryhmäliikunnan aikataulu 4.6.2018 alkaen

MAANANTAI

10.00 BODYPUMP® 45
11.00 Ladyt Lavis® 30
11.30 Ladyt Lihaskunto 30
12.00 Ladyt Lihashuolto 30
12.50 Virtuaalitunti™ Venyttely 30
17.30 GRIT™ Strength pienryhmä 45
18.00 SH’BAM® 45
18.15 Lady Girya 30
18.20 Lady IISEE Power 30
18.55 Lady Step 30
18.55 Pilates 45
19.45 Lämpö Jooga 45
19.45 BODYPUMP® 45

EasyFit
18.00 BODYPUMP 60


TIISTAI

08.20 Virtuaalitunti™ Kahvakuula 30
09.15 BODYBALANCE® 60
*26.6.-31.7. Kesäjumppa 9.15 BODYBALANCE® Pallokentän kaukalo
11.00 Ilmajooga 45
14.00 Virtuaalitunti™ Jooga 30
14.40 Virtuaalitunti™ NHS 30

17.30 Ilmajooga 45
18.30 BODYCOMBAT® 60
19.10 Lady IISEE Power™ 30
19.45 NHS 30
19.45 Kiinteytys 30
20.20 Lämpö Venyttely 30

EasyFit
18.00 BODYPUMP® 45


KESKIVIIKKO

07.15 BODYPUMP® Virtual 30
11.20 Virtuaalitunti™ NHS 30
12.05 CXWORX® Virtual 30

17.15 RVP™ 30
17.50 Pilates 45
18.00 * 27.6.-1.8.2018 Kesäjumppa Pallokentän kaukalo
18.40 TEEMA 30 * 27.6.-1.8.2018 Kesäjumppa
19.15 BODYPUMP® 60
19.15 Lämpö Jooga 60

TORSTAI

10.15 Ladyt 45
11.10 Lady Flexi Kotiäitijumppa 30
12.00 Virtuaalitunti™ RVP 30
17.15 Ilmajooga 45
18.15 SH’BAM® 45
19.15 BODYBALANCE® 60

EasyFit
18.00 BODYPUMP® 60

PERJANTAI

09.00 RVP™ Kotiäitijumppa 30
09.30 Lämpö Venyttely 30
15.20 Virtuaalitunti™ RVP 30
16.45 Lady IISEE Power™ 30
17.20 RVP™ 30

LAUANTAI

10.45 BODYCOMBAT® 45
11.35 RVP™ 30
12.10 NHS 30
12.40 Lämpö Venyttely 30
14.30 CXWORX® Virtual 30
15.10 BODYBALANCE® Virtual 30


SUNNUNTAI

10.00 BODYPUMP® Virtual 30
10.40 BODYBALANCE® Virtual 30
15.55 CXWORX® Virtual 30

17.40 BODYBALANCE® 60

LadyLine Porvoo

Rauhankatu 33, 06100 Porvoo
019 534 8300
porvoo@ladyline.fi
#ladylineporvoo
www.facebook.com/LadyLinePorvoo

Keskus avoinna asiakaskortilla joka päivä 06-23
Asiakaspalvelu avoinna 4.6. alkaen
Ma-to 15-19, la 10-13

Osta tästä!