Kouvola

Asiakaskortilla ma–su 6–23, asiakaspalvelu avoinna ma–to (12) 15–19, pe (12) 15–17

Helatorstain 29.5.2014 ryhmäliikunta-aikataulu

24.5.2014 17:38

Asiakaspalvelumme on avoinna klo 12-16. Ryhmäliikunnan aikataulun näät uutista klikkaamalla.

Päivän ryhmäliikunta:

08.15 Virtuaalitunti™ Jooga 30

08.55 Virtuaalitunti™ Lady Girya 30

10.20 Virtuaalitunti™ Lady Danza 30

12.15 BODYCOMBAT® 60

12.45 LadyIISEE® 30

13.25 Korsetti 30

14.05 RVP™ 30

14.05 BODYPUMP® 60

14.45 NHS 30

19.45 Virtuaalitunti™ Korsetti 30

20.25  Virtuaalitunti™ Venyttely 30

Tervetuloa!