Kotka

ma–su 5–22, asiakaspalvelu avoinna
ma 16–19
ti, ke ja to 15–18
Muina aikoina sopimuksen mukaan
Yhteydenotot kotka@ladyline.fi

Henkilökunta

Kati Kurila

Asiakaspalvelu, Keskusjohtaja

kati.kurila@ladyline.fi

Riikka Hautala

Ryhmäliikuntaohjaaja

riikka.hautala@ladyline.fi

Jessika Honkanen

Ryhmäliikuntaohjaaja

Mette Kytömäki

Ryhmäliikuntaohjaaja

Elina Päiviö

Kuntosaliohjaaja, Personal Trainer, Ryhmäliikuntaohjaaja

Marjo Lampikari

Ryhmäliikuntaohjaaja

Iina Kauttonen

Ryhmäliikuntaohjaaja

Minna Bergholm

Ryhmäliikuntaohjaaja

Anni Pounds

Ryhmäliikuntaohjaaja

Natalie Mattila

Ryhmäliikuntaohjaaja

Erica Meinander

Ryhmäliikuntaohjaaja

Leila Trinidad

Ryhmäliikuntaohjaaja

Satu Salorinne

Personal Trainer

satu.salorinne@ladyline.fi

Mia Vinni

Ryhmäliikuntaohjaaja

Anu Lustig-Lonka

Ryhmäliikuntaohjaaja

Mari Janhunen

Ryhmäliikuntaohjaaja

Elina Marttila

Personal Trainer, Kuntosalivalmentaja

050 347 4790
elina.marttila@ladyline.fi

Janne Luostarinen

Kuntosalivalmentaja

janne.luostarinen@ladyline.fi

Pinja Simola

Ryhmäliikuntaohjaaja

Kiira Kallonen

Ryhmäliikuntaohjaaja

Anna Suonoja

Ryhmäliikuntaohjaaja

Katja Heinonen

Ryhmäliikuntaohjaaja

Reetta Ojamies

Ryhmäliikuntaohjaaja
Lue lisää!