Porvoo

ma–su 6–23
Asiakaspalvelu avoinna ma–to (11) 15–20
pe (11) 15–17, la 10–13

Henkilökunta

Erja Hytönen

Personal Trainer

0400 385 258
erja.hytonen@ladyline.fi

Sanna Tolonen

Palveluneuvoja, Personal Trainer, Ryhmäliikuntaohjaaja

0400 375240
sanna.tolonen@ladyline.fi

Anu Jaakkola

Ryhmäliikuntaohjaaja, Toimitusjohtaja

anu.jaakkola@ladyline.fi

Tiina Kovalainen

Kuntosaliohjaaja, Personal Trainer

tiina.kovalainen@ladyline.fi

Emilia Juntunen

Kuntosaliohjaaja, Personal Trainer, Ryhmäliikuntaohjaaja

emilia.juntunen@ladyline.fi

Nanna Vakkuri

Ryhmäliikuntaohjaaja

Kirsi Toivola

Ryhmäliikuntaohjaaja

Karoliina Slotte

Ryhmäliikuntaohjaaja

Laura Tervo

Ryhmäliikuntaohjaaja

Daniela Forsström

Ryhmäliikuntaohjaaja

LadyLine lastentunnit - ohjaaja

Anna Asikainen

Asiakaspalvelu

Katri Koskinen

Ryhmäliikuntaohjaaja

Tiia Ranto

Asiakaspalvelu

Pinja Hakli

Ryhmäliikuntaohjaaja

LadyLine lastentunnit -ohjaaja, Ilmajoogaohjaaja

Sanna Hapuoja

Ryhmäliikuntaohjaaja

Tiina Poranen

Personal Trainer

tiina.poranen@ladyline.fi

Saija Koivuniemi

Personal Trainer

saija.koivuniemi@ladyline.fi


Fysio trainer

Meeri Piispa

Ryhmäliikuntaohjaaja

Päivi Toivola

Ryhmäliikuntaohjaaja